Služby

Nestaviame budovy,
staviame nápady

Počúvame vás a prichádzame s nápadmi pre splnenie vašich túžob. Vytvárame prostredie pre budúcnosť, v ktorej sa snúbi šmrnc s úžitkom. Robíme to vhodným výberom priestorov, architektúrou a interiérovým dizajnom.
1/4

Architektonická činnosť

Tvoríme ucelené zážitky z priestoru a udržateľné architektonické riešenia s dôrazom na funkčnosť a praktickosť.

Uvedomujeme si, že architektúra je aj tvorba priestoru, ktorý tu s nami bude dlhé obdobie. Preto si dávame záležať, aby bol každý náš projekt navrhnutý precízne a funkčne.

2/4

Interiérový
 dizajn

Vytvárame estetické a funkčné interiéry domov, bytov, kancelárií či komerčných priestorov pre lepší deň, pre lepší život.

Nápaditosť našich riešení interiéru umožňuje využiť váš životný priestor čo najlepšie. Inovatívnym návrhom priestorov, dizajnu, nábytku, materiálov či doplnkov dbáme na harmonické zladenie s priestorom aj vašimi nárokmi.

3/4

Realizácie

Budujeme rezidenčné, komerčné a nebytové stavby, pri ktorých sme od prvotného návrhu po odovzdanie.

Vďaka fotorealistickým vizualizáciám môžete vnímať budúcu atmosféru miesta už pri jeho návrhu. Záväzok udržateľnosti si plníme používaním ekologických materiálov aj spoluprácou s lokálnymi dodávateľmi.

4/4

Realitné
 poradenstvo

Staráme sa o váš úspech na realitnom trhu s čo najlepšou skúsenosťou pri výbere, prevode, predaji aj užívaní nehnuteľného majetku.

Nájdeme to najlepšie miesto pre vašu prevádzku či kanceláriu. Zastúpime vás aj pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností. S našimi skúsenosťami všetko prebehne rýchlo, hladko a za výhodných podmienok.

Kontakt

Vytvorme spolu budúcnosť

Načrtnite nám svoje predstavy, my vám navrhneme priestor pre nevšednú budúcnosť. Stačí nás len kontaktovať.
Mám záujem o...
Stretnime sa
Vybrať dátum