Späť na zoznam

CO-WORKOVÉ KANCELÁRIE ZONE

CO-WORKOVÉ KANCELÁRIE ZONE

Autori
  • Ing. arch. Adam Kubica
  • MgA. Barbora Antošová
  • Ing. arch. Mikuláš Konček
  • Investor Wood Real Estate
  • Lokalita BBC5, Bratislava
  • Riešená plocha 1200 m2
  • Rok 2023

Inovatívny co-workový priestor plný zelene

V súčasnej dobe, kedy svet podstupuje neustále zmeny v oblasti práce a podnikania, sa mnohé spoločnosti snažia prispôsobiť novým trendom a inovovať svoje pracovné prostredie. Jednou z týchto inovatívnych iniciatív je aj ZONE office v administratívnej budove BBC5 v Bratislave, ktorá predstavuje moderný prístup k pracovnému prostrediu a spolupráci. ZONE Office v administratívnej budove BBC5 v Bratislave je príkladom toho, ako moderné kancelárie môžu podporovať inovácie, flexibilitu a spoluprácu. Jeho výhody pre nájomcov, kombinované s výhodnou lokalitou a environmentálnou udržateľnosťou podporenou biofilickými prvkami v interiéri, robia z tohto pracovného prostredia ideálne miesto pre firmy a jednotlivcov, ktorí si vážia moderný prístup k práci.

Biofílický prvok

VÍZIA ZONE OFFICES:
ZONE Office nie je len kancelária; je to komplexné pracovné prostredie, ktoré ponúka flexibilitu a podporuje kreativitu a spoluprácu. Jeho cieľom je vytvoriť priestor, kde sa stretávajú rôzne odvetvia a jednotlivci, aby mohli zdieľať myšlienky, inšpirácie a zručnosti.

VÝHODY CO-WORKOVÉHO PROSTREDIA:
Flexibilita pracovného miesta: ZONE Office poskytuje užívateľom možnosť zvoliť si pracovné prostredie podľa ich potrieb. Od otvorených kancelárií až po súkromné miestnosti, každý má možnosť nájsť ideálny priestor pre svoju prácu.
Inovatívne technológie: Kancelárie sú vybavené modernými technológiami, ktoré podporujú efektívnu komunikáciu a spoluprácu. Bezdrôtové pripojenie, videokonferenčné možnosti a inteligentné systémy správy priestoru sú len niektoré z výhod, ktoré ZONE Office ponúka.

KOMUNITA A NETWORKING:
Vytvorenie komunity je kľúčovým prvkom co-workových kancelárií. ZONE Office organizuje rôzne podujatia, workshopy a networkingové príležitosti, aby umožnil svojim nájomcom aktívne sa zapojiť do spoločenstva a zdieľať svoje skúsenosti.

EKOLOGICKÉ HĽADISKO:
ZONE Office v administratívnej budove BBC5 kladie dôraz aj na environmentálnu udržateľnosť. Implementuje moderné technológie na znižovanie energetickej náročnosti a odpadu. Pracuje s ekologickými materiálmi a podporuje recykláciu v rámci svojho pracovného prostredia. Ústredným prvkom priestoru je živá zeleň, ktorá je atypický umiestnená uprostred dispozície a tým prispieva k prirodzenému zvlhčovaniu o okysličovaniu vzduchu.

Kontakt

Vytvorme spolu budúcnosť

Načrtnite nám svoje predstavy, my vám navrhneme priestor pre nevšednú budúcnosť. Stačí nás len kontaktovať.
Mám záujem o...
Chcete niečo vlastné?
Vybrať dátum