Späť na zoznam

PARTNERS GROUP

PARTNERS GROUP

Autori
  • Ing. arch. Adam Kubica
  • MgA. Barbora Antošová
  • Investor Partners Group
  • Lokalita Aupark Tower, Bratislava
  • Riešená plocha 1800 m2
  • Rok 2022

Reprezentatívne kancelárie s otvorenou dispozíciou

Partners Group je popredná investičná spoločnosť a udržiava si pozíciu lídra v oblasti inovácií a modernizácie svojich pracovných prostredí. Sústredená na poskytovanie vysokej kvality služieb pre svojich klientov, Partners Group uznáva význam inovatívnych kancelárií a ich pozitívny vplyv na produktivitu, spoluprácu a zamestnaneckú satisfakciu.

Coffee Corner so zelenou stenou

Partners Group si uvedomuje, že flexibilita je kľúčovým faktorom pri tvorbe produktívneho pracovného prostredia. Ich inovatívne kancelárie sú navrhnuté tak, aby zamestnancom poskytovali možnosť voľby pracovného miesta v závislosti od konkrétnej úlohy. Tímové miestnosti, relaxačné zóny, hlučné a tiché zóny sú k dispozícii, aby zamestnanci mohli vybrať si prostredie, ktoré najlepšie vyhovuje ich pracovným potrebám.

Partners Group uznáva význam kreatívnych priestorov pre inováciu a tvorivosť. Ich kancelárie obsahujú dizajnové prvky, ako sú farebné akcenty, umenie na stenách a neformálne stretávacie zóny, ktoré podporujú interakciu a výmenu nápadov medzi zamestnancami. Tieto kreatívne priestory vytvárajú stimulujúce prostredie, v ktorom sa podporuje rast a rozvoj nových myšlienok.

Partners Group je angažovaná v ochrane životného prostredia a udržateľnom rozvoji. Ich kancelárie sú navrhnuté s dôrazom na energetickú účinnosť a ekologické riešenia. Využívajú prírodné osvetlenie, recyklované materiály a inteligentné riadenie spotreby energie. Okrem toho Partners Group podporuje zamestnancov v používaní udržateľných foriem dopravy, ako sú bicykle a verejná doprava, čo prispieva k zníženiu environmentálneho vplyvu.

Kontakt

Vytvorme spolu budúcnosť

Načrtnite nám svoje predstavy, my vám navrhneme priestor pre nevšednú budúcnosť. Stačí nás len kontaktovať.
Mám záujem o...
Chcete niečo vlastné?
Vybrať dátum